Okul Müdürünün Mesajı

Değerli Velilerimiz ve Çok Kıymetli Öğrencilerimiz,
Özel Gülbahçe Anaokulu yönetim ve akademik kadrosu olarak insan şekillendirme sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bize emanet ettiğiniz dünyadaki en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın her birini ayrı bir değer olarak görüyor, onları geleceğin parlayan yıldızları olarak yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Her çocuğun işlenmemiş bir cevher olduğu gerçeğinden yola çıkarak içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmaları için her alanda bire bir rehberlik yapacağımızı taahhüt ediyoruz.
Öğrencilerimizin adım attıkları her mekâna coşkuyla adım atmaları, severek o mekana yönelmelerine çokça önem veriyoruz. Sevginin önemli bir anahtar, öğrenmede işlevi yüksek bir motivasyon kaynağı olduğunu kabul ediyoruz. Sevmediğimiz kimselerden yeterince öğrenemez, sevilmediğimiz ortamlarda öğrenmeye yeterince açık olamayız.
Okulumuz, bizi bilişsel olarak iyi bir noktaya taşıyacağı gibi, duygularımızı dikkate alan, bizi sevgiyle kucaklayan, estetik ve manevi gelişimimize önem veren bir yer olmalı.
Okul öncesi dönemden başlayarak okulumuz bünyesinde yer alan tüm bölümlerimizde destekleyici ve yönlendirici eğitim sistemimizle öğrencilerimizi sorgulayan, araştıran, yenilikçi, evrensel değerleri benimsemiş ve özgüvenli bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.
Bir eğitim kurumu olarak öğrencilerimizi akranlarından daha da ileriye götürmek için kendimizle rekabet etme iddiasındayız. Bu iddiamızı destekleyici ekip ruhuyla başarıya odaklı çalışan bir akademik kadro, bir eğitim kurumunda olması gereken argümanlar ile yola koyulduk. Gerek anaokulu, gerek ilkokul sınıflarımızla ve resim/müzik, zeka/akıl oyunları atölyeleri, öğrencilerimize uygun materyaller eşliğinde öğrenmelerini eğlenceli hale getirerek okul ve dersleri sevdirme gayesindeyiz.
Sözün özü, bizi bir bütün olarak ele alan, bizi her açıdan kucaklayan bir okul…
Özel Gülbahçe Anaokulu, eğitim olarak hedefleriniz doğrultusunda çocuklarınıza güzel bir gelecek armağan etmek adına bizden yana yapmış olduğunuz tercihiniz ve güveniniz için sonsuz teşekkürler…

Saygılarımla
Okul Müdürü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here