Neden Biz?

Okul öncesi eğitim, bir çocuk için en önemli dönemdir. Bunun önemi günümüzde daha da belirgin olarak görülmektedir. İyi bir okul öncesi eğitim alan çocuklar, okul hayatına da sosyal hayata da daha güzel intibak etmektedir. Öğrenmenin zirve yaptığı 3-6 yaş arasında çocukların ihmal edilmeden gerekli tüm eğitimleri alması lazımdır. Bu eğitimleri sadece ezber bilgi olarak değil aynı zamanda davranış olarak pekiştirmesi önemlidir. Sonraki yıllarda her türlü başarıda okul öncesi eğitimin önemi çok büyük olacaktır.

Değerli velimiz, sizde bilirsiniz ki, bir işi yaparkenki niyetiniz o işe verdiğiniz kıymet ve değeri gösterir. Biz anaokulumuzu çalışan ve bakım ihtiyacı olan aileler için bakım merkezleri olarak açmıyoruz. Tamamen eğitim için, milli ve manevi değerlerin öğretilmesi için ve sağlam karakterli nesiller yetiştirmek için açmış bulunmaktayız. Diğer taraftan amacımız ticaret değil hizmet etmektir. İnsana hizmetin yaratılmışların en güzeline hizmet olduğunu tüm kadromuz benimsemiş bulunmaktadır.

Okulumuzda eğitimler çok yönlü verilmektedir. Okul öncesi eğitiminin yanında ahlak eğitimi de okulumuzun önemli özellik ve önceliklerinden birisidir. Ayrıca branş dersleri de önemli bir yer tutmaktadır. Her yönü ile donanımlı bir eğitim verilmektedir. Her sınıfımızda okul öncesi öğretmeni ve ahlak eğitimi öğretmeni bulunmaktadır. Temizlik ve hijyen vazgeçilmez prensibimizdir. Üç öğün yemekler, kendi mutfağımızda pişirilmekte, dışarıdan hazır gıda alınmamaktadır. Sürekli yenilenen ve gelişen bir eğitim anlayışı ile size hizmet verilmektedir.

Değerli velimiz; bu eğitim süreci içerisinde sizin ilgi ve alakanız çocuklarınızın başarısını ve öğrenme isteğini çok önemli derecede artıracaktır. Unutmayın ki bu eğitim sürecinin en önemli parçalarından biri velinin ilgi ve alakasıdır. Bu hususta gereken hassasiyeti göstereceğinizden eminiz. Aynı zamanda yapıcı ve olumlu her türlü eleştiri ve öneriniz bizlerin gelişmesi için çok önemlidir. Yeni eğitim öğretim döneminin tüm çocuklarımıza başarılar ve mutluluklar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz eder, tüm velilerimize dünya ve ahiret saati dileriz. Geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın en önemli eğitimi için kurumlarımızı tercih etmenizden dolay teşekkür ederiz. Oluşabilecek tüm aksaklıklar için şimdiden özür dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here